Договір публічної оферти

1. УГОДА ПРО УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ

Громадська спілка “Інститут досліджень авторинку” (ГС “ІДА", “Інститут досліджень авторинку”, “Інститут”, “наша організація”, “ Eauto.org.ua” , “ ми” , “нас” або “наш”) ПРОПОНУЄ ЦЕЙ САЙТ (“Сайт” ) ВАМ (“Ви” , “Вам” або “Користувач” ) НА ОСНОВІ НАСТУПНИХ ТЕРМІНІВ ТА УМОВ (“Умови” ). 

ВИКОРИСТАННЯ ВАМИ ЦЬОГО САЙТУ Є ВАШОЮ ЗГОДОЮ ДОТРИМУВАТИСЯ КОЖНОЇ З УМОВ, ВИКЛАДЕНИХ НИЖЧЕ. ЯКЩО ВИ НЕ ЗГОДНІ З БУДЬ-ЯКОЮ З ЦИХ УМОВ, БУДЬ ЛАСКА, НЕ ВИКОРИСТОВУЙТЕ ЦЕЙ САЙТ. ЯКЩО У ВАС Є ЯКІ-НЕБУДЬ ПИТАННЯ З ПРИВОДУ ЦИХ УМОВ, БУДЬ ЛАСКА, ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ ЗА ЕЛЕКТРОННОЮ АДРЕСОЮ: [email protected]

2. ОПИС ПОСЛУГ

2.1 Eauto.org.ua - це сайт громадської спілки, на якому опублікована статистика та аналітика автомобільного ринку України, а також останні новини українського авторинку. Як користувачу Eauto.org.ua ми можемо допомогти вам з:

  • Пошуком статистичних даних щодо імпорту та продажів транспортних засобів на території України;
  • Отримати аналітику автомобльного ринку України;
  • Дізнатися новини автомобільного ринку України;
  • Ознайомитися з іншими публікаціями на тему автомобільного ринку.

2.2. Ви розумієте, що Eauto.org.ua не виступає продавцем жодного товару, не контролює ціну та інші умови продажу, пропоновані через його веб-сайт, і що вони строго контролюються продавцем та/або дилером товару та/або пов'язаними з ним послуг.

2.3. Далі ви розумієте і погоджуєтеся, що euato.org.ua як нейтральний посередник в цьому процесі не має ніякого контролю над правдою, точністю, якістю, законністю чи безпекою повідомлень, зроблених користувачами, продавцями, дилерами, брокерами й іншими професіоналами автомобільного ринку. Ви розумієте та погоджуєтеся, що eauto.org.ua не може і не підтверджує і не перевіряє особу, походження, кваліфікацію чи здібності користувачів, продавців, дилерів, брокерів тощо, а також Eauto.org.ua не гарантує стан та/або якість товарів та/або послуг, пропонованих для продажу через цей сайт.

3.ОБМЕЖЕННЯ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ

3.1. Eauto.org.ua і/або треті особи, що надають права для Eauto.org.ua.ua та її афілійовані особи володіють всіма правами, титулами і інтересами щодо матеріалів на цьому сайті, які захищені авторським правом Eauto.org.ua і її представництва. Eauto.org.ua надає вам обмежену, персональну, невиняткову і невиключну ліцензію на використання і відображення матеріалів на вашому персональному комп'ютері тільки у цілях, пов'язаних з вашою взаємодією з цим сайтом. За винятком випадків, зазначених у цьому документі, ви не маєте права копіювати, завантажувати, відображати, виконувати, відтворювати, поширювати, змінювати, редагувати або покращувати будь-які матеріали будь-яким способом. Зображення і описи з цього Сайту не можуть бути відтворені на будь-якому іншому сайті.

3.2. Ця обмежена ліцензія припиняється автоматично, без повідомлення вас, якщо ви порушите будь-яку з цих умов. Після припинення дії угоди ви повинні негайно знищити всі завантажені і роздруковані матеріали. Ви не маєте ніякого права, титулу або інтересу (жодного авторського права, товарного знаку або іншого права інтелектуальної власності) до сайту чи будь-яких матеріалів, і ви зобов'язуєтеся не "дублювати" або "копіювати" Сайт, будь-які матеріали, що містяться або доступні з цього сайту на будь-якому іншому сервері чи інтернет-пристрої без попереднього письмового дозволу Eauto.org.ua.

4. ВЗАЄМОДІЯ З ТРЕТІМИ ОСОБАМИ ТА ПОСИЛАННЯ НА САЙТИ ТРЕТІХ ОСІБ

4.1. При використанні цього сайту, ви повинні знати, що посилання на сторонні сайти і реклама товарів та/або послуг розміщені там тільки для вашої зручності. Зміст, гарантії або будь-які інші запевнення в цих оголошеннях НЕ належать Eauto.org.ua. Ви визнаєте, що Eauto.org.ua та її афілійовані особи цим ЗВІЛЬНЯЮТЬСЯ від будь-якої юридичної або фінансової відповідальності, яка може виникнути в результаті використання та/або купівлі чого-небудь у рекламодавців і/або партнерів і/або спонсорів. Послуга може бути фінансово вигідною для Eauto.org.ua в деяких випадках.

4.2. Посилання, рекламні оголошення та/або спливаючі вікна надаються тільки для вашої зручності. Ви визнаєте, що Eauto.org.ua та її афілійовані особи не роблять ЖОДНИХ заяв щодо цих посилань, реклами та/або спливаючих вікон.Сайт є просто посередником, що надає місце для розміщення таких рекламних оголошень, спливаючих вікон і/або посилань.

4.3. Хоча компанія не може відстежувати кожне оголошення, розміщене на нашому сайті, ми залишаємо за собою право (але не беремо на себе жодних зобов'язань) видаляти, переміщати або редагувати будь-які оголошення або публікації на нашому сайті. Ви розумієте та погоджуєтесь з тим, що послуги на цьому сайті (“Послуги”) надаються "ЯК Є" і "ЗІ ВСІМА ДЕФЕКТАМИ, ЯКЩО Є", і що Eauto.org.ua не несе відповідальності за стан, своєчасність або ненадання послуг чи непродажу товару) та/або пов'язаних з цим послуг.

5. ВІДМОВА ВІД ГАРАНТІЙ І ЗБИТКІВ

5.1. Ви використовуєте цей Сайт на свій страх і ризик. Цей Сайт може включати неточності або помилки, які можуть вплинути на якість матеріалів і/або послуг на Сайті. Продукти не були незалежно перевірені або аутентифіковані повністю або частково через Eauto.org.ua. Перед використанням інформації та/або супутніх послуг, про які ви читали на Eauto.org.ua, ви повинні підтвердити будь-яку інформацію, яка важлива для вашого рішення про подальші дії. Eauto.org.ua не гарантує точності або своєчасності викладеної на Сайті інформації. Цим ви звільняєте Eauto.org.ua від будь-якої відповідальності за будь-які помилки або недоліки в текстових та/або графічних матеріалах, наданих Eauto.org.ua, афілійованими дилерами або третіми особами.

5.2 КОРИСТУВАЧ ПОГОДЖУЄТЬСЯ, ЩО В МЕЖАХ, ДОЗВОЛЕНИХ ЧИННИМ ЗАКОНОДАВСТВОМ, НІ EAUTO.ORG.UA, НІ ЙОГО АФІЛІЙОВАНІ ПАРТНЕРИ НЕ ПОВИННІ НІ ЗА ЯКИХ ОБСТАВИН НЕСТИ ЖОДНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ПЕРЕД КОРИСТУВАЧЕМ АБО БУДЬ-ЯКОЮ ТРЕТЬОЮ СТОРОНОЮ (СПІЛЬНО, ОКРЕМО АБО ІНДИВІДУАЛЬНО) ЗА БУДЬ-ЯКІ ЗБИТКИ АБО ЗБИТКИ БУДЬ-ЯКОГО ВИДУ (ВІДОМІ АБО НЕВІДОМІ, ПЕРЕДБАЧЕНІ АБО НЕПЕРЕДБАЧЕНІ, ПРЯМІ АБО НЕПРЯМІ), ЩО ВИНИКАЮТЬ АБО ПОВ'ЯЗАНІ З БУДЬ-ЯКИМ ЗАСТЕРЕЖЕННЯМ, ПЕРЕДБАЧЕНИМ У ЦІЙ УГОДІ.

5.3 ПОКУПЕЦЬ ПОГОДЖУЄТЬСЯ, ЩО У МЕЖАХ, ДОЗВОЛЕНИХ ЧИННИМ ЗАКОНОДАВСТВОМ, EAUTO.ORG.UA НІ ЗА ЯКИХ ОБСТАВИН НЕ НЕСЕ ЖОДНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ПЕРЕД ПОКУПЦЕМ АБО БУДЬ-ЯКОЮ ТРЕТЬОЮ СТОРОНОЮ (СПІЛЬНО, ОКРЕМО АБО ІНДИВІДУАЛЬНО) ЗА БУДЬ-ЯКІ (А) НЕПРЯМІ, ВИПАДКОВІ, СПЕЦІАЛЬНІ ВТРАТИ, (Б) ВТРАТУ ВИКОРИСТАННЯ, ДАНИХ, МОЖЛИВОСТЕЙ, ДОБРОЗИЧЛИВОСТІ, РЕПУТАЦІЇ, ПРИБУТКУ АБО ДОХОДУ, АБО (В) ВТРАТ АБО ВИТРАТ (ВКЛЮЧАЮЧИ БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ АДВОКАТСЬКІ ЗБОРИ) ЗА БУДЬ-ЯКУ ПРЕТЕНЗІЮ, ЩО НЕ Є ПОМИЛКОВИМИ АБО НАВМИСНО НЕПРАВИЛЬНИМИ.

5.4 ЦЕЙ САЙТ НАДАНО ВАМ НА ОСНОВІ «ЗІ ВСІМА ДЕФЕКТАМИ, ЯКЩО Є», БЕЗ БУДЬ-ЯКИХ ГАРАНТІЙ. EAUTO.ORG.UA ТА ЇЇ ФІЛІЇ, ДЛЯ СЕБЕ ТА БУДЬ-ЯКОЇ ТРЕТЬОЇ СТОРОНИ, ЩО НАДАЮТЬ МАТЕРІАЛИ, ПОСЛУГИ АБО ВМІСТ НА ЦЕЙ ВЕБ-САЙТ, НЕ РОБЛЯТЬ ЖОДНИХ ЗАЯВ АБО ГАРАНТІЙ У ЗВ'ЯЗКУ З САЙТОМ, ВКЛЮЧАЮЧИ, АЛЕ НЕ ОБМЕЖУЮЧИСЬ ЛИШЕ ЯКІСТЮ, ПРИДАТНІСТЮ, ПРАВДОЮ, ТОЧНІСТЮ АБО ПОВНОТОЮ БУДЬ-ЯКОГО МАТЕРІАЛУ, ІНФОРМАЦІЇ, ПРОДУКТУ АБО ПОСЛУГИ, ЩО МІСТЯТЬСЯ НА САЙТІ. ВСІ УМОВИ, ЗАЯВИ ТА ГАРАНТІЇ, БУДЬ ТО ВИРАЗНІ, НЕЯВНІ, ЗАКОНОДАВЧІ АБО ІНШІ, ВКЛЮЧАЮЧИ, АЛЕ НЕ ОБМЕЖУЮЧИСЬ БУДЬ-ЯКИМИ ГАРАНТІЯМИ ТОВАРНОСТІ, ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ПЕВНОЇ МЕТИ, ЦИМ ВІДМОВЛЯЮТЬСЯ. EAUTO.ORG.UA ТА ЇЇ ПРЕДСТАВНИЦТВА НЕ НЕСУТЬ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ПЕРЕД ВАМИ АБО БУДЬ-ЯКОЮ ТРЕТЬОЮ СТОРОНОЮ ЗА БУДЬ-ЯКІ ЗБИТКИ БУДЬ-ЯКОГО РОДУ, ВКЛЮЧАЮЧИ, АЛЕ НЕ ОБМЕЖУЮЧИ, ПРЯМІ, НЕПРЯМІ, ВИПАДКОВІ, ПОСЛІДОВНІ АБО КАРАЛЬНІ ЗБИТКИ, ЩО ВИНИКАЮТЬ АБО ПОВ'ЯЗАНІ З САЙТОМ, ВКЛЮЧАЮЧИ НЕ ОБМЕЖУЮЧИСЬ, ВАШИМ ВИКОРИСТАННЯМ ЦЬОГО САЙТУ АБО ВАШОЮ НЕЗДАТНІСТЮ КОРИСТУВАТИСЯ САЙТОМ, НАВІТЬ ЯКЩО EAUTO.ORG.UA І ЙОГО ФІЛІЇ РАНІШЕ БУЛИ ПОВІДОМЛЕНІ ПРО МОЖЛИВІСТЬ ТАКИХ ЗБИТКІВ.

5.5 НЕЗАЛЕЖНО ВІД ПОПЕРЕДНІХ ПУНКТІВ, ПОКУПЕЦЬ ПОГОДЖУЄТЬСЯ З ТИМ, ЩО У МЕЖАХ, ДОЗВОЛЕНИХ ЧИННИМ ЗАКОНОДАВСТВОМ, ЯКЩО EAUTO.ORG.UA ВИЗНАЄТЬСЯ ВІДПОВІДАЛЬНИМ ЗА БУДЬ-ЯКІ ПРЕТЕНЗІЇ, ТО ЗАГАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ EAUTO.ORG.UA ПЕРЕД КОРИСТУВАЧЕМ АБО

БУДЬ-ЯКОЮ ТРЕТЬОЮ СТОРОНОЮ (СПІЛЬНО, ОКРЕМО АБО ІНДИВІДУАЛЬНО) НЕ ПОВИННА ПЕРЕВИЩУВАТИ СУМУ БУДЬ-ЯКИХ ЗБОРІВ (ВКЛЮЧАЮЧИ, БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ, ЗБОРИ ЗА ТРАНЗАКЦІЮ, ПЛАТУ ЗА ПРОСТРОЧЕНІ ПЛАТЕЖІ, ПЛАТУ ЗА РЕЄСТРАЦІЮ, ПЛАТУ ЗА ЗБЕРІГАННЯ ТА ІНШІ ЗБОРИ, АЛЕ НЕ ВКЛЮЧАЮЧИ ЗБОРИ БУДЬ-ЯКОЇ ТРЕТЬОЇ СТОРОНИ), ЩО СПЛАЧУЄТЬСЯ КОРИСТУВАЧЕМ ДЛЯ EAUTO.ORG.UA, ПОВ'ЯЗАНОЇ З ОПЕРАЦІЄЮ, ЩО ПОРОДЖУЄ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ. ЯКЩО ТАКІ ПЛАТЕЖІ НЕ БУЛИ СПЛАЧЕНІ ПОКУПЦЕМ ДЛЯ EAUTO.ORG.UA, ЗАГАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ EAUTO.ORG.UA ПЕРЕД ПОКУПЦЕМ АБО БУДЬ-ЯКОЮ ТРЕТЬОЮ СТОРОНОЮ (СПІЛЬНО, ОКРЕМО АБО ІНДИВІДУАЛЬНО) ДЛЯ БУДЬ-ЯКОЇ ПРЕТЕНЗІЇ НЕ ПОВИННА ПЕРЕВИЩУВАТИ 1000 УКРАЇНСЬКИХ ГРИВЕНЬ.

6. НЕТОЧНОСТІ АБО ПОМИЛКИ

6.1 Описи, малюнки та інші зображення на цьому сайті можуть містити неточності та/або помилки. Eauto.org.ua та його представництва не роблять (або не намагаються робити) будь-яку гарантію або подання щодо точності або повноти такої інформації. 

6.2 Ви визнаєте, що будь-яка інформація, опублікована на цьому Сайті, може бути змінені без попереднього повідомлення Вам у будь-який час на власний розсуд Eauto.org.ua.

7. ПЕРЕГЛЯД УМОВ ВИКОРИСТАННЯ

Ви розумієте і погоджуєтеся з тим, що інформація, програми, тарифи, положення та умови на нашому сайті можуть бути змінені і можуть закінчитися без попереднього повідомлення. Eauto.org.ua може переглядати ці умови в будь-який час без попереднього повідомлення шляхом оновлення цієї публікації. Ви несете відповідальність за періодичну перевірку умов щодо змін. Ваше продовження використання Сайту після внесення таких змін стає Вашим прийняттям таких переглянутих Умов.

8. ЗАСТОСОВНЕ ПРАВО І ВИБІР СУДУ

Будь-які дії, пов'язані з цими Умовами, регулюються законодавством України, незалежно від вибору чи колізійних норм будь-якої юрисдикції. Ви погоджуєтеся підкорятися юрисдикції судів, розташованих в Україні, для вирішення всіх спорів, що виникають або пов'язані з цими Умовами та/або Вашим використанням Сайту. Ви, Користувач, цим погоджуєтеся, що будь-який судовий процес, пов'язаний з Eauto.org.ua та/або його представництвами, розглядатиметься тільки в українських судах відповідно до законів України.

9. НЕСАНКЦІОНОВАНІ ДІЇ

Матеріали та несанкціоноване використання будь-яких матеріалів, що містяться на цьому Сайті, можуть порушувати закони про авторські права, закони про торгові марки, закони про конфіденційність та публічність, певні закони та положення про зв'язок та інші застосовні закони та правила. Ви самі відповідальні за свої дії або дії будь-якої особи, що використовує ваше ім'я користувача та/або пароль. Таким чином, Ви зобов'язані відшкодувати та утримати ГС “Інститут досліджень авторинку” та її представництвам, а також їх працівників, директорів, співробітників, філії, агентів, ліцензіарів та ділових партнерів від будь-яких витрат, збитків, зобов'язань та витрат (включаючи адвокатів) зборів, понесених у зв'язку з, виникненням або з метою уникнення будь-яких претензій або вимог від третьої сторони, якщо Ваше використання Сайту Eauto.org.ua або використання Сайту будь-якою особою, порушує будь-яке застосовне законодавство або положення, або права будь-якої третьої сторони.